Какие отделочные материалы безопасны?

Покупая материалы для ремонта люди в настоящее время учитывают не только практичность, долговечнос...

Экспофорум Строительство. Архитектура. Недвижимость завершил свою работу!

Организатор экспофорума Киевский международный контрактовый ярмарок благодарит партнеров, экспоненто...

Продолжаем делиться новостями выставки!

Международная Лаборатория Архитектуры 2018 на Экспофоруме Строительство. Архитектура. Недвижимость! ...

За підтримки:

 

Учасникам

Конкретні цілі

COMFORT HOUSE: ClimateDesign дає можливість запропонувати ваші технології, матеріали і послуги споживачу, зацікавленому у зменшенні витрат у процесі експлуатації приміщень. Виставка пропонує готові рішення, а також дає рекомендації щодо поліпшення бізнесу.

COMFORT HOUSE Climate Design - місце, де в процесі спілкування виробляється план дій, ідеально відповідний для зменшення витрат і збереження комфорту.

ПРОДУКТ

COMFORT HOUSE  Climate Design надає особливого значення саме продукту, представляючи інноваційні рішення, приділяючи, при цьому, увагу критеріям окупності капіталовкладень.

ЛЮДИНА

Люди, що приймають рішення, від інвестора до архітектора, побачать вашу продукцію, відкриють для себе оптимальні способи енергозабезпечення і зниження енергоспоживання. Виставка сприяє отриманню нових замовлень.

COMFORT HOUSE  Climate Design - місце зустрічі постачальників, матеріалів і технологій, архітекторів і проектувальників, інвесторів і забудовників, які беруть активну участь у виборі архітектурних і технічних рішень для підвищення якості та комфорту життя, а також економії енергії.

ІНТЕР'ЄР ТА ДИЗАЙН

Комфортне, високоякісне, екологічно безпечне житло не повинно бути дорогим в експлуатації. Виставка COMFORTHOUSE  Climate Design - це місце зустрічі інноваційних продуктів і творчого потенціалу, де навички архітекторів і дизайнерів перетворюються в готові інтер'єрні рішення.

ЕНЕРГІЯ НАВКОЛО НАС

Запаси кінетичної енергії вітру в світі, за різними оцінками, в 75 разів перевищують показники сумарного енергоспоживання людиною. При відмові від традиційних видів палива на користь енергії  сонця, можна досягти до 70% економії для гарячого водопостачання.

Використовуючи енергоефективні матеріали і технології в будівництві і приймаючи комплексні рішення на етапі проектування, отримуєте потенційну можливість економії енергії до 90% під час експлуатації, тобто істотне зниження фінансових витрат!