Український виробник обігрівальних приладів - компанія «Квантум Електрик»

Кераміко-вуглецева негрівальна панель «Квантум Електрик» призначена для опалення та створення оптим...

Практичний майстер-клас від австрійського концерну Wienerberger.

Австрійський концерн Wienerberger, світовий лідер у виробництві цегли, керамічних блоків та черепиці...

«С.В.Е.Т. Плюс» представляет универсальный TOUCH диммер словенского бренда TEM.

Электронный светорегулятор TOUCH EM25 оснащен встроенным микропроцессором, который автоматически опр...

Генеральні технічні партнери:

Креативний партнер:

Генеральний ландшафтний партнер:

Бізнес-партнери:Партнери:


СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:


За підтримки:
ПРО ПРОЕКТ


Comfort House
Будівництво
та архітектура
Дерев'яний дім

три виставки —
три магістральних шляхи розвитку.

 

Міжнародний ЕкспоФорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» включає в себе взаємодоповнюючі виставки - «Comfort House»«Будівництво та архітектура»«Дерев'яний дім» та «ENERGY & ECO TECHNOLOGY». Подібний формат проведення заходів дозволяє одночасно і максимально повно охопити всі аспекти розвитку будівельної галузі в Україні та в світі.

Три виставки одночасно - шанс отримати максимум інформації, контактів та вражень. Насичена програма заходів для фахівців з кожного напряму дозволить поглиблено вивчити актуальні питання будівництва та експлуатації будинків відповідно до нових екологічних та технологічних стандартів.

«Comfort House», «Будівництво та архітектура» та «Дерев'яний дім» представлять більше 400 українських та іноземних експонентів на території площею в 20 000 кв. м, експозицію та заходи відвідають більше 15 000 професіоналів галузі з усієї України та зарубіжжя.Виставка для професіоналів, унікальний B2B захід, «Будівництво та архітектура» представить новітні тенденції у сфері архітектурного планування, капітального будівництва, познайомить з передовими технологіями та новими матеріалами. Будівельні конструкції, покрівельні матеріали, фасади, віконні та дверні системи, а також кераміка і сантехніка - ось неповний перелік основних розділів виставки.

«Comfort House» стане органічним доповненням експозиції першої виставки. Місія Comfort House - впровадження енергоефективних та екологічно безпечних технологій і матеріалів в приватному будівництві. Перехід на європейські стандарти у проектуванні та експлуатації будинку, нові комунальні тарифи роблять все більш актуальними питання енергозбереження, альтернативних джерел енергетики, системи автоматизації та безпеки, а також системи інтелектуального управління Smart House. Екологічно безпечні матеріали і технології ЕКО-будівництва, енергозберігаючі технології, системи опалення, вентиляції та охолодження, готові інтер'єрні рішення - все, необхідне для створення комфортного проживання в сучасному будинку, буде представлено на виставці Comfort House.

«Дерев'яний дім» збере під своїм дахом кращих виробників і постачальників колод, бруса, дощок, засобів захисту деревини. Також на виставці можна буде ознайомитися з новим деревообробним обладнанням, печами і камінами, покрівельними технологіями для дерев'яного домобудівництва, і, звичайно, вибрати собі вподобаний проект майбутнього будинку. Екологічність дерев'яного будинку, особлива атмосфера тепла і затишку, а також швидкість будівництва і зручність в експлуатації роблять його фаворитом приватного будівництва в найближчій перспективі.

 

Відмінними рисами будівельної виставки:

 • Широке представлення всіх галузей будівельного комплексу, провідних компаній та брендів, які займають лідируючі позиції не лише в Україні, а й у всьому світі;
 • Сучасні спеціалізовані експозиції, що відповідають світовим виставковим стандартам;
 • Масштабна актуальна бізнес-програма, спрямована на вирішення важливих питань ведення бізнесу в сучасних умовах;
 • Численна професійна аудиторія відвідувачів.


Основні переваги:

 • Найбільша вітчизняна виставка в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту;
 • Повний комплекс послуг що надаються компанією-лідером виставкового бізнесу України;
 • Участь провідних компаній будівельного ринку;
 • Сприяння в просуванні на ринок інноваційних проектів, ефективних технологій, матеріалів і устаткування будівельної галузі;
 • Сприяння розвитку середнього та малого бізнесу;
 • Ефективний інструмент для досягнення маркетингових результатів;
 • Сприяння підвищенню рівня конкурентоспроможності компаній будівельного комплексу;
 • Ідеальне місце для встановлення зв'язків, укладання контрактів між організаціями, підприємствами, фірмами-постачальниками і споживачами будівельних матеріалів та послуг;
 • Розширення зв'язків між організаціями, підприємствами, фірмами та інвесторами.