Какие отделочные материалы безопасны?

Покупая материалы для ремонта люди в настоящее время учитывают не только практичность, долговечнос...

Экспофорум Строительство. Архитектура. Недвижимость завершил свою работу!

Организатор экспофорума Киевский международный контрактовый ярмарок благодарит партнеров, экспоненто...

Продолжаем делиться новостями выставки!

Международная Лаборатория Архитектуры 2018 на Экспофоруме Строительство. Архитектура. Недвижимость! ...

За підтримки:

 

Тематичні розділи

БУДІВНИЦТВО ТА  АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Усі етапи проектування будинку. Розробка та дизайн індивідуальних проектів. Архітектурні рішення. Інженерні комунікації внутрішні і зовнішні. Авторський та технічний нагляд. Програмне забезпечення. Екологічне проектування. Промислове проектування. Проектна документація. Консалтинг. Контроль будівництва. Перепланування будівель. Проектування складських комплексів. Проектування зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж. Житлова та комерційна нерухомість. Земельні ділянки та юридичний супровід. Презентація кращих проектів від російських та прибалтійських архітекторів.

БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА УСТАТКУВАННЯ

Новітні технології та матеріали для будівництва, сучасні розробки. Швидкомонтовані системи. Устаткування для будівництва та виготовлення будівельних матеріалів. Сухі суміші та будівельна хімія. Бетон, ЗБК, цегла, цемент. Риштування та опалубка. Підйомно-транспортні механізми (люльки, ліфти, ескалатори). Системи охорони і безпеки житла. Презентація експозиції «Дерев’яне домобудівництво»

ФАСАДИ, ПОКРІВЛЯ ТА ІЗОЛЯЦІЯ

Всі види покрівель (металочерепиця, черепиця полімерно-песчана, керамічна, бітумна, полімерна тощо; шифер, профнастил та ін).Гідроізоляційні матеріали (мембранні, рулонні, листові, мастичні тощо). Тепло-, звукоізоляційні матеріали (органічні та мінеральні). Водостоки, антиобмерзаючі системи для покрівель.

Фасадна архітектура. Матеріали та технології  виготовлення фасадних систем. Всі види фасадів (монолітні, навісні, вентильовані, світлопрозорі тощо). Сайдинг.Обладнання і новітні технології для виготовлення покрівлі та матеріалів для ізоляції. Конструкції та техніка для монтажу покрівлі та фасадних систем. Антикорозійний захист конструкцій. Галерея-презентація  кращих рішень покрівельних та фасадних систем

ДВЕРІ, ВІКНА. АВТОМАТИКА

Двері, вікна та фурнітура. Віконні системи. Архітектурне та декоративно скло та вироби з нього. Алюмінієві і сталеві конструкції. Ворота автоматичні, гаражні, шлагбауми та обладнання для їх виробництва. Захисні елементи і плівка. Декор для вікон і дверей. Офісні перегородки.
Системи блискавкозахисту. Охоронно-пожежна сигналізація. Управління інженерними системами будинку "Розумний Будинок".

КЛІМАТТЕХ ЕКСПО

Теплопостачання автономне та централізоване. Котли парові та водогрійні. Прилади обліку газу, тепла. Тепла підлога.Сучасні технології для водопостачання та водовідведення. Помпи, труби, фітінги, клапани. Прилади для очищення води. Фільтри. Каналізаційні системи та обладнання. Вентиляційні, кліматичні та холодильні технології. Побутові кондиціонери, системи кондиціювання будинків та споруд.

АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ

Автономні бензинові та дизельні електрогенератори, акумулятори, стабілізатори напруги, вітрогенератори, сонячні колектори, теплові насоси.

ІНТЕР’ЄР,  ДЕКОР, СВІТЛО

Паркет, паркетна дошка, ламіновані покриття. Коркові матеріали. Килими. Підлоги наливні, самовирівнювальні. Підвісні та натяжні стелі. Матеріали, елементи та обладнання для оздоблення стін і стель. Штори, гардини, маркізи. Карнизи для штор, фурнітура. Світильники, люстри, торшери. Лампи, цоколі та інше. Новітні технології. Освітлення садів та парків. Світлові панно та інші види   реклами. Елементи інтер’єру. Каміни. Сходи.

КЕРАМІКА ТА САНТЕХНІКА

ПАВІЛЬЙОН № 1Керамічна плитка, керамограніт. Сантехнічна кераміка. Сантехнічне обладнання та аксесуари. Меблі для ванної кімнати. Натуральний та штучний камінь. Устаткування для виробництва та обробки каміння і кераміки. Устаткування для саун та плавальних басейнів.