Какие отделочные материалы безопасны?

Покупая материалы для ремонта люди в настоящее время учитывают не только практичность, долговечнос...

Экспофорум Строительство. Архитектура. Недвижимость завершил свою работу!

Организатор экспофорума Киевский международный контрактовый ярмарок благодарит партнеров, экспоненто...

Продолжаем делиться новостями выставки!

Международная Лаборатория Архитектуры 2018 на Экспофоруме Строительство. Архитектура. Недвижимость! ...

За підтримки:

 

Відвідувачам

Провідні компанії будівельної сфери ринку візьмуть участь у виставці COMFORT HOUSE: Climate Design і продемонструють високоякісні, екологічно чисті, енергозберігаючі матеріали, які сприяють підвищенню якості і комфорту.

МАТЕРІАЛ, ІНТЕР'ЄР, ДИЗАЙН

Охоплюючи різні напрямки в будівництві, виставка COMFORT HOUSE Climate Design дає можливість ознайомитися з різними етапами й особливостями сучасного будівництва від проектування, вибору будматеріалу і обладнання до вибору дизайну та елементів інтер'єру.

Майстер-класи, семінари, конференції допоможуть швидко зорієнтуватися в широкому спектрі нових матеріалів і технологій. Досвідчені фахівці галузі підкажуть що і як вибрати для того, щоб створити в будинку комфорт і затишок, і при цьому заощадити, використовуючи енергоефективні матеріали.

«Іnnovation Gallery», спеціально обладнаний майданчик, продемонструє останні новинки будівництва.

«Кераміка Trend Outlet» надасть широкий вибір колекцій керамічної плитки та сантехніки від найбільших світових виробників за привабливою ціною!

ЯКІСТЬ, КОМФОРТ, ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГІЇ

Якісне, затишне житло має бути не тільки гарним, але і дешевим в експлуатації. Особливa увагa на виставці енергоефективним матеріалам та альтернативним джерелам енергії, які дозволяють втілити в реальність бажання заощадити енергію і свої витрати. Використовуючи енергію сонця і вітру, можна досягти до 70% економії для гарячого водопостачання. Особливий акцент на критеріях окупності капіталовкладень.