Фестиваль строительного сервиса

В рамках Международного ЭкспоФорума «Строительство. Архитектура. Недвижимость» мы создадим коммуника...

Компания "А Трейдинг" на выставке "Строительство.Архитектура.Недвижимость"

На выставка Строительство. Архитектура. Недвижимость была представлена крупная экспозиция каминов. О...

Международный экспофорум «Строительство. Архитектура. Недвижимость» успешно завершил свою работу

На три дня экспоФорум стал центром главных событий строительной отрасли. Именно здесь собрались веду...

При поддержке:

 

Cистеми водовідведення дощових вод від Galeco

Компанія Galeco є польським  приватним  підприємством та спеціалізується у проектуванні, виробництві та дистрибуції систем водовідведення дощових вод. Основним нашим продуктам є водостічні системи.

Широка пропозиція «Galeco» – це результат багатого досвіду, накопиченого протягом двадцяти років діяльності, так і ретельно проведених маркетингових досліджень. Завдяки постійному дослідженні потреб клієнтів та задоволенні їх, компанія потрапила у низку провідних виробників водостічних систем Польщі. Ми одні з небагатьох компаній у світі що виробляють і сталь, і ПВХ. Наші водостічні системи позиціонуються як продукція преміум-класу. У нас найвища якість та водночас доступна ціна.

Системи водовідведення Galeco PVC, Galeco STAL та Galeco STAL², Galeco BEZOKAPOWY, Galeco LUXOCYNK, а також декоративна система Galeco DECOR- продукти, що відповідають останнім тенденціям архітектури та найвищим стандартам якості.

Водостічна система Galeco PVC виготовляється з  полівінілхлориду і відрізняється високим глянцем. Світла внутрішня поверхня  зменшує нагрівання і обмежує термічне розширення усієї ринви. Відмінна якість сировини, висока стійкість до розтягнення, вигинів, пошкоджень, стовідсоткова стійкість до корозії - всі ці фактори впливають на багаторічну функціональність водостічних систем. А на додаток 15-річна гарантія від компанії тільки їх зміцнює.

Водостічна система Galeco STAL виготовлена ​​зі сталі екстра-класу з покриттям. Особливу міцність сталевим листам забезпечує застосування чотирьох захисних оболонок, що оберігають матеріал від негативного впливу атмосферних чинників. Оцинкована з обох сторін серцевина покрита захисним органічним покриттям.

Прихована система Galeco BEZOKAPOWY - ще один інноваційний продукт польського виробника. Ця водостічна система нового покоління призначена для монтажу в теплоізоляції нестандартних будівель, які не мають класичних карнизних звисів. До переваг цього продукту відносяться швидкий монтаж і демонтаж маскувального екрану, що забезпечує доступ до ринви. Це дозволяє чистити систему в будь-який момент. Прямокутна форма труби сприяє відмінній продуктивності системи. Ризик виникнення протікання при коректній установці максимально знижений.

Філософія компанії Galeco - це виробництво високотехнологічної та високоякісної продукції. Сьогодні вона по праву є лідером на ринку водостічних систем.

Запрошуємо Вас до виставкового стенду Galeco - А41 на міжнародному Експо Форумі БУДІВНИЦТВО АРХІТЕКТУРА НЕРУХОМІСТЬ. для ознайомлення з продукцією компанії, та можливості співпраці.

Веб-сайт: www.galeco.com.ua

Е-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.