Международный экспофорум «Строительство. Архитектура. Недвижимость» успешно завершил свою работу

На три дня экспоФорум стал центром главных событий строительной отрасли. Именно здесь собрались веду...

SSIDD CONFERENCE 2017 в рамках Международного экспофорума «Строительство. Архитектура. Недвижимость»

SSIDD Conferences прошла в формате междисциплинарного экспертного круглого стола, который объединил ...

Результаты конкурса "Новосел"

УРА! Теперь мы знаем имена победителей конкурса "Новосел". Итак, барабанная дробь.......

Генеральный итернет-партнёр:
Программа НовосёлГенеральный партнёр программы "Новосёл":Генеральный технический партнёр:Партнёр Марафона проектов:


СЛЕДИТЕ ЗА НАМИ:

При поддержке:

 

Cистеми водовідведення дощових вод від Galeco

Компанія Galeco є польським  приватним  підприємством та спеціалізується у проектуванні, виробництві та дистрибуції систем водовідведення дощових вод. Основним нашим продуктам є водостічні системи.

Широка пропозиція «Galeco» – це результат багатого досвіду, накопиченого протягом двадцяти років діяльності, так і ретельно проведених маркетингових досліджень. Завдяки постійному дослідженні потреб клієнтів та задоволенні їх, компанія потрапила у низку провідних виробників водостічних систем Польщі. Ми одні з небагатьох компаній у світі що виробляють і сталь, і ПВХ. Наші водостічні системи позиціонуються як продукція преміум-класу. У нас найвища якість та водночас доступна ціна.

Системи водовідведення Galeco PVC, Galeco STAL та Galeco STAL², Galeco BEZOKAPOWY, Galeco LUXOCYNK, а також декоративна система Galeco DECOR- продукти, що відповідають останнім тенденціям архітектури та найвищим стандартам якості.

Водостічна система Galeco PVC виготовляється з  полівінілхлориду і відрізняється високим глянцем. Світла внутрішня поверхня  зменшує нагрівання і обмежує термічне розширення усієї ринви. Відмінна якість сировини, висока стійкість до розтягнення, вигинів, пошкоджень, стовідсоткова стійкість до корозії - всі ці фактори впливають на багаторічну функціональність водостічних систем. А на додаток 15-річна гарантія від компанії тільки їх зміцнює.

Водостічна система Galeco STAL виготовлена ​​зі сталі екстра-класу з покриттям. Особливу міцність сталевим листам забезпечує застосування чотирьох захисних оболонок, що оберігають матеріал від негативного впливу атмосферних чинників. Оцинкована з обох сторін серцевина покрита захисним органічним покриттям.

Прихована система Galeco BEZOKAPOWY - ще один інноваційний продукт польського виробника. Ця водостічна система нового покоління призначена для монтажу в теплоізоляції нестандартних будівель, які не мають класичних карнизних звисів. До переваг цього продукту відносяться швидкий монтаж і демонтаж маскувального екрану, що забезпечує доступ до ринви. Це дозволяє чистити систему в будь-який момент. Прямокутна форма труби сприяє відмінній продуктивності системи. Ризик виникнення протікання при коректній установці максимально знижений.

Філософія компанії Galeco - це виробництво високотехнологічної та високоякісної продукції. Сьогодні вона по праву є лідером на ринку водостічних систем.

Запрошуємо Вас до виставкового стенду Galeco - А41 на міжнародному Експо Форумі БУДІВНИЦТВО АРХІТЕКТУРА НЕРУХОМІСТЬ. для ознайомлення з продукцією компанії, та можливості співпраці.

Веб-сайт: www.galeco.com.ua

Е-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.