Какие отделочные материалы безопасны?

Покупая материалы для ремонта люди в настоящее время учитывают не только практичность, долговечнос...

Экспофорум Строительство. Архитектура. Недвижимость завершил свою работу!

Организатор экспофорума Киевский международный контрактовый ярмарок благодарит партнеров, экспоненто...

Продолжаем делиться новостями выставки!

Международная Лаборатория Архитектуры 2018 на Экспофоруме Строительство. Архитектура. Недвижимость! ...

При поддержке:

 

Покрівля, як конструктор

БМ Рубін представляє інноваційну продукцію на Міжнародному ЕкспоФорумі «Будівництво. Архітектура. Нерухомість». Ви зможете взяти участь у майстер-класі з якісного монтажу сучасної, фантастичної плоскої керамічної черепиці КРЕАТОН.Simpla на Фестивалі будівельного сервісу.

Архітектура ХХІ століття вирізняється тим, що перебуває у постійному  пошуку нових форм, і новаторських будівельних матеріалів. Архітектори дотримуються догми щодо функціональності. Сучасні об’єкти мають бути красиві у своїй простоті, та повністю виконувати функцію будинку. Ідея “менше значить більше” мабуть найповніше це характеризує.

Керамічна черепиця Simpla - це сучасний дизайн, вишуканий вигляд, незвичайна  функціональність, простота монтажу.

Чим же виділяється Simpla? Перед усім простотою геометричної форми, ідеальною пропорцією 30х50см, а також гладкою та плоскою поверхнею, надзвичайною міцністю.

Черепиця Simpla красиво лежить на будь якому будинку. Особливо рекомендується на дахи  прості двоскатні, наприклад у енергозберігаючому пасивному будівництві. Simpla досконало компонується із такими фасадними матеріалами як  штукатурка, дерево,бетон, фіброцемент. Разом із ними творить оптичну однорідну цілість з легко авангардним тоном.

Більше восьми років компанія БМ РУБІН є офіційним представником  Креатон на українському ринку, імпортує та підтримує на складі керамічну та цементнопіщану черепицю та супутні аксесуари. Ми демонтсруємо гнучкість та конкурентноспроможність і тому постійно ростемо. Велика кількість реалізованих проектів та накопичений з роками безцінний досвід, напрацьовані торгові  умови у виробників, дозволяють нам професійно та якісно працювати як в роздріб так і гурт через партнерську мережу.

За роки праці та існування компанія БМ РУБІН підтвердила свій статус як надійного та стабільного партнера, постачальника.

Повний асортимент матеріалів та послуг, переваги співпраці із нами, та цінову політику більш детально ви зможете довідатись  зателефонувавши до наших менеджерів.


Запрошуємо Вас відкрити якість керімічної черепиці Креатон на мастер-класі БМ РУБІН, що проходитеме на Фестивалі будівельного сервісу у рамках Міжнародного ЕкспоФоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» 26-28 вересня 2018 р.