Какие отделочные материалы безопасны?

Покупая материалы для ремонта люди в настоящее время учитывают не только практичность, долговечнос...

Экспофорум Строительство. Архитектура. Недвижимость завершил свою работу!

Организатор экспофорума Киевский международный контрактовый ярмарок благодарит партнеров, экспоненто...

Продолжаем делиться новостями выставки!

Международная Лаборатория Архитектуры 2018 на Экспофоруме Строительство. Архитектура. Недвижимость! ...

При поддержке:

 

ГОЛОВНА БІЗНЕС-ПЛАТФОРМА КОМУНІКАЦІЙ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ - Міжнародний ЕкспоФорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016»

Прес-реліз

6-8 жовтня 2016 року
ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-б, метро «Нивки»)

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Будівельна палата України та Національна Спілка Архітекторів України запрошують відвідати масштабні галузеві заходи, які відбудуться в рамках Міжнародного ЕкспоФоруму  «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016» - ГОЛОВНОЇ БІЗНЕС-ПЛАТФОРМИ КОМУНІКАЦІЙ ПРОВІДНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ. Унікальність події полягає в ексклюзивній діловій програмі та представницькому складі спікерів заходу.

В роботі ЕкспоФоруму братимуть участь понад 300 компаній з більшості регіонів України. Його загальна площа складає близько 5000 кв.м.

Основою ЕкспоФоруму є масштабна та змістовна програма ділових заходів з найактуальніших питань будівельної галузі. На трі дні Форум стане міцним фундаментом та головним комунікаційним майданчиком для будівельників, представників проектних організацій, владних структур, архітекторів та дизайнерів, де будуть обговорюватися та розглядатися головні аспекти їх діяльності.

То ж, з 6 по 8 жовтня, запрошуємо відвідати:

  • 6 та 7 жовтня, вже вдруге в рамках експофоруму, буде проведено МАРАФОН ПРОЕКТІВ, захід, аналогів якому в Україні немає. МАРАФОН ПРОЕКТІВ покликаний презентувати стратегічні напрямки розвитку окремих регіонів України, продемонструвати інвестиційну привабливість країни для зарубіжних інвесторів, об'єднати на одному майданчику проектні, девелоперські організації, потенційних інвесторів, будівельні організації, виробників будівельних матеріалів та послуг.

В МАРАФОНІ ПРОЕКТІВ братимуть участь: Андрій Пашенько, керівник ТАМ «А. Пашенько», Андрій Миргородський, керівник компанії Проектні системи ЛТД, Віталій Васягін, керівник ТАМ «Віталій Васягін», Тетяна Григорова, головний архітектор БІП-ПМ, Юліан Чаплінський, головний архітектор м.Львова, Дмитро Волик, головний архітектор м. Дніпро, Ігор Олександрович, творчий керівник Крамалл Студіо, Олександр Чижевський, директор ДП «УкрНДПІЦівільбуд» і багато інших. Загалом учасниками МАРАФОНУ стануть понад 500 представників будівельної галузі з усіх куточків України. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Будівельної палати України.

  • З 6 по 8 жовтня  пройдуть ДНІ МІЖНАРОДНОГО ДИЗАЙНУ І АРХІТЕКТУРИ, де відбудуться  семінари від відомих європейських та українських архітекторів та дизайнерів. На спеціально облаштованій локації Design Innovation можна буде взяти участь в семінарах від Дмитра Аранчія, Віталія Івахова, Миколи Каблука, Юрія Кайгородцева, Любові Титаренко, Кирила Цумана, Philippe Pherrault, Andreas Wrbka, Євгенія Урвачева та інших. З детальною програмою заходів Днів дизайну можна ознайомитись на сайті виставки www.comfort-house.kiev.ua. Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Партнери: компанія BiColor та Школа європейского дизайну.
  • 6 жовтня відбудеться круглий стіл «Будівництво. Архітектура. Нерухомість: проблеми та перспективи». Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Будівельна палата України.
  • 7 жовтня пройде конференція UREC INNOVATION CONFERENCE 2016: інновації на ринку будівництва. Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та URE Club.
  • 7 жовтня протягом дня проходитиме 1-й Форум зеленого будівництва, присвячений питанням законодавчої бази та сертифікації зелених (екологічно чистих) технологій в Україні. Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Українська рада з зеленого (екологічного) будівництва.

Уся програма представлена на ЕкспоФорумі - є унікальною. Відвідавши в рамках форуму вищезазначені та інші заходи ви матимете можливість поспілкуватися з провідними фахівцями будівельної галузі, взяти участь у дискусіях з нагальних питань та отримати ексклюзивну інформацію «з перших вуст» від керівників і фахівців будівельної галузі,  найвідоміших практикуючих архітекторів України.

Години роботи: 6 та 7 жовтня з 10:00 до 18:00, 8 жовтня  з 10:00 до 17:00.

Отримати акредитаційну форму, прес-реліз, програму заходів форуму та іншу додаткову інформацію Ви зможете у дирекції реклами та PR ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за тел. (044) 461 93 44, e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. . Контактна особа: Анна Данченко.