Какие отделочные материалы безопасны?

Покупая материалы для ремонта люди в настоящее время учитывают не только практичность, долговечнос...

International ExpoForum “Building. Architecture. Real Estate” has finished its work!

The organizer of the ExpoForum Kyiv International Contract Fair, Ltd. expresses gratitude to partner...

We continue sharing the news of the exhibition with you!

International Laboratory of Architecture 2018 within the International ExpoForum “Building. Architec...

При поддержке:

 

БМ Рубін презентує новинки для покрівлі

Мембрани це один із найважливіших  шарів дахової конструкції. “Дихання” та пропускна здатність  супердифузійної мембрани,  повинні у двобічний спосіб захищати даховий скат і будинок від вологи. З одного боку, виводити назовні у підпокрівельний простір водяну пару, що виникає у щоденній нормальній експлуатації будинку, а з іншого бути, захистом дахової конструкції і теплоізоляції від вологи, що конденсується із повітря під даховим покриттям або потряпляє під покрівельний матеріал через його природню нещільність. На перший погляд це дві взаємовиключаючі влатисвості, адже з одного боку ми говоримо про пропускання вологи, а з іншого про захист від неї. Ящо брати до уваги важливий наголос покрівельників на те, що мембрана має бути витривала на механічні навантаження, стійка на розрив звучить це як надскладне завдання. Однак, ми сміливо можемо запевнити, що компанії IVT  вдалося справитися із двома  завданнями і створити групу продуктів, які надійно регулють описані процеси. Завдяки своїй будові мембрани серії  AQUA CONTROL від німецького виробника IVT  надійно пропускають водяну пару і водночас щільно захищають від протікання, міцні  до механічних пошкоджень.

Мембрани   AQUA CONTROL виготовляються тільки із якісної перевіреної сировини та за сучасною технологією, яка на протязі терміну служби зберігає свої властивості.

Новинка від IVT інноваційна дахова мембрана IVT-Space тепер також доступна українським покупцям (https://www.ivt.de/de/Steildachtechnik__IVT_Space_Unterdeckbahn-8-342.html).

Як гідроізоляційний шар, ця мембрана виконує усі актуальні вимоги DIN EN 13859-1 щодо енергоефективності, паропропускної здатності, а також максимальної міцності. Базовий шар, що є основою мембрани це поліестрова технічна тканина PES, яка у поєднанні із довговічним поліуретановим шаром  PU має досконалі властивості  і є надійно захищена від негативного впливу ультрафіолетового проміння, екстримальних температур  та світла. Завдяки високим показникам ця мембрана може лежати без захисного покрівельного матеріалу до чотирьох місяців.

IVT-Space  формує на ринку нові високі стандарти довговічності серед супердифузійних мембран. Вона також надійо захищає дахову конструкцію в умовах особливо високої вологості, значно перевершуючи вимоги актуальних німецьких стандартів EnEV,  що стосуються енергозбереження.  IVT-Space - мембрана високоякісна, інноваційна, стійка на розрив на цвяху,  стійка до руйнуючої сили поривистого вітру,  проливного дощу із сильним градом,енергоефективна.  Монтаж і легке склеювання між собою шарів мембрани здійснюється за допомогою двох інтегрованих  клеючих стрічок, а склеєна мембрана надійно захищає  від попадання вологи під мембрану, монтується при мінімальних кутах нахилу скатів покрівлі.

При виборі мембран потрібно звернути увагу на весь асортимент виробника. Уваги заслуговує чи виробник виробляє весь асортимент продукції і гарантує його ефективність та результативність, компатибільнсть елементів протягом терміну служби.

Повний асортимент матеріалів та послуг, переваги співпраці із IVT, та цінову політику більш детально ви зможете довідатись  зателефонувавши до наших менеджерів.

Запрошуємо Вас пересвідчитись у якості аксесуарів IVT на мастер-класі БМ РУБІН - IVT, що проходитеме на Фестивалі будівельного сервісу у рамках Міжнародного ЕкспоФоруму «Будівництво.Архітектура.Нерухомість» 26-28 вересня 2018 р.